06142384100

پیگیری ایجاد مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی

رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری برکت از بازدید مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دزفول، از محل مرکز نیکوکاری کارآفرینی برکت خبر داد.

حجت الاسلام محمدی یار امام جماعت مسجدجامع شهرمیانرود و رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی برکت با اعلام خبر بازدید مسئولین مسئولین کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دزفول گفت: این بازدید جهت تائید و آغاز بکار رسمی این مرکز انجام شده و با حضور مسئولین مشارکتهای مردمی، مسئول اشتغال و دبیر شورای زکات کمیته امداد شهرستان بوده است.

ایشان ضمن خیرمقدم به حضار محترم، به روند و نیازهای اولیه آغاز به کار این مرکز پرداخت و افزود: شهرمیانرود و حومه با جمعیت بیش از ۱۵۰۰۰نفر جزو بیشترین آمار بیکار در سطح شهرستان بوده و نیاز است که مسئولین نگاهی ویژه به این حوزه داشته باشند. وجود نیروی کار مستعد، توانمند، دارای دغدغه و البته نیازمند، کمکی بالقوه بوده و می توان با کمک های مالی، آموزش و پشتیبانی معنوی و مشاوره ای کمک به سزایی به این قشر ارزشمند جامعه کرد.

جناب آقای امیدی مسئول اشتغال کمیته امداد نیز ضمن ارائه توضیحات لازم در مورد اهداف و خط مشی مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی و اشتغال، اعلام رضایت خود را از روند و امکانات موجود جهت تأسیس این مرکز اعلام نمود.

 

لینک های مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *